کانگورو تحول بزرگی در بازار روغن موتور کشور ایجاد می‌کند

کانگورو تحول بزرگی در بازار روغن موتور کشور ایجاد می‌کند

اقتصاد > گزارش آگهی - مدیر عامل شرکت موتوسل گفت: روغن موتور موتوسل حدود 7 سال است در ایران فعالیت خود را با هدف تولید و بسته بندی روغن‌های دیزلی و سواری با کیفیت بالا آغاز کرده است.

موتوسلمهندس ایران پور در ادامه به روند تولید روغن موتورکانگورو اشاره کرد و افزود: معمولا شرکت ها با رویکردهای متعددی اقدام به تولید و عرضه ی محصولات جدید می کنند همچنین شرط حیات یک شرکت، عرضه محصولات جدید است تا بتواند نیاز های جدید مشتریان خود را پاسخ دهد و اگر بتواند به این نیاز در زمان مناسب پاسخ دهد موفق خواهد بود.

با توجه به این مقدمه باید عرض کنم، کانگورو پاسخی است به همه کسانی که می خواهند روغن موتوری داشته باشند برای خودروهای دو گانه سوز که البته این روغن همان کارایی را برای خودروهای بنزینی نیز دارد و این نیازسنجی با بررسی و تحقیقات فراوان در بازار، حاصل شد چرا که با تغییر در سوخت خودروها و با به وجود آمدن ماشین های دوگانه سوز، روغن مخصوص این خودروها نیز مورد نیاز است.

وی در خصوص کاهش هزینه ها وقیمت مناسب این محصول گفت: امروزه بالا بودن هزینه نگهداری، تعمیر و سوخت خودروها، مصرف کنندگان با صرفه جوئی در هزینه های جانبی از جمله روغن موتور، به دنبال این هستند که به نوعی این افزایش هزینه را جبران کنند و لذا وجود یک روغن موتور با کیفیت و با صرفه نیاز بعدی مصرف کنندگان بود و همه این عوامل دست به دست هم داد تا محصول کانگورو تولید شود.

همچنین تعداد زیادی از خودروها ی موجود در بازار به میزان 3.5 تا 4.5 لیتر روغن نیاز دارند که این محصول با توجه به بسته بندی ویژه که دارد این نیاز را نیز رفع می کند.

مهندس بابک ایرانپور در خاتمه افزود: پیش بینی ما این است که کانگورو تحول بزرگی در بازار روغن موتور کشور ایجاد خواهد کرد و با کارکرد بالایی که دارد به نیاز بسیاری از مصرف کنندگان عزیزمان پاسخ مناسب خواهد داد.

بعد از ظهر روز پنجشنبه 24 مرداد1392، آیین رونمایی از محصول جدید شرکت موتوسل در مرکز همایش های بین المللی کیش- سالن خلیج فارس برگزار می‌شود.